O nas
Jesteśmy grupą osób, które połaczyła fascynacja. Fascynacja otaczającą naturalną przyroda i wspaniałymi sportami wodnymi. Wspólne imprezy i wyjazdy, jeszcze z lat studenckich przerodziły sę w przedsięwzięcia na tyle duże że zdecydowaliśmy o założeniu firmy. Tak powstało Przedsiębiorstwo Turystyczno – Usługowe „Wiking”. Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy, natomiast główna letnia baza znajduje się w Małych Swornychgaciach k/Chojnic.
Dziś jesteśmy czołowym organizatorem spływów kajakowych w pełnym tego słowa znaczeniu a więc z zapewnioną opieką doświadczonej Kadry, zarezerwowanymi noclegami, przewozem bagaży itp. choć zajmujemy się również podstawowym wypożyczaniem kajaków z doborem trasy, dowozem itp.
Wszystkie imprezy organizowane i firmowane przez P.T.U. Wiking odznaczają sie wyjątkowo starannością i dopracowanymi szczegółami. Przygotowując ofertę staraliśmy się uwzględnić wszystkie Wasze oczekiwania i życzenia tak aby zapewnić Wam jak najwięcej radości i zabawy w czasie każdego wakacyjnego spływu.

Posiadamy zezwolenie turystyczne (113) wydane przez Wojewodę Kuj – Pom. Firma posiada stosowne ubezpieczenie organizatora i pośrednika turystyki OC TUW TUZ.
Sprawdź nas na stronie Centralnej ewidencji biur podróży i firm turystycznych Ministerstwa Sportu i Turystyki (w górnej zakładce wybierz: Podmioty a następnie wpisz po prostu: Wiking, Bydgoszc)

Kontakt z nami
Dane teleadresowe

Przedsiębiorstwo Turystyczno- Usługowe „Wiking”, Grzegorz Piłat
/P.T.U. „Wiking”, Grzegorz Piłat/
ul. Smoleńska 88/3-4
85-833 Bydgoszcz
NIP 953-226-99-54

Jeśli masz pytania, Chciał(a)byś dowiedzieć się czegoś więcej napisz: email: biuro (małpa) wikingsport.pl, lub zadzwoń: tel. 608 47 77 48